Javer apavi

Ērti un krāsaini.

Mūsdienīgi kokvilnas apavi no Spānijas.

Lai aprakstītu Javer kurpītes pietiktu ar trīs vārdiem – ĒRTI, MODERNI, STILĪGI. Krāsu daudzveidība, izmēru dažādība šos apavus ļauj piedāvāt visplašākajam klientu lokam visā pasaulē! Visiem, visiem – bērniem, pusaudžiem, mammām, tētiem, dāmām un kungiem un jā, arī vecmāmiņām un vectētiņiem Javer apavi ir labākā izvēle pateicoties to komfortam un toņu dažādībai.

Javer ir lieliski piemēroti jebkur – ikdienas pastaigā vai braucienā ar velosipēdu, naktskluba apmeklēšanai tikpat labi, kā skolas, bērnudārza vai darbavietas apmeklēšanai, un nav nekā labāka ko apaut skrienot uz jūru un braucot ceļojumos. Kurpītes pirms gandrīz 30 gadiem Spānijā, Ibicas salā bija populāras starp ielu muzikantiem, māksliniekiem un burātājiem.
Tagad, no Ibicas salas Spānijā tās kļuvušas par pieprasītu un modernu preci pasaulē. Nu jau arī pie mums, Latvijā!

Īpašās Javer Kurpītes

Jūs varat tikt pie apgleznotām vai izšūtām Javer kurpītēm

Piedāvājam Jums radoši izpausties un radīt pa īstam Savas Javer Kurpītes. Audums ir vienkārši apstrādājams, pie tā var piešūt pērlītes, auduma ziedus, pomponus, dažādus rotājumus, pogas utt. Var izmantot tekstilkrāsas, tekstilmarķierus un apgleznot kurpes sākot no minjoniem beidzot ar Pikaso gleznu mini kopijām, katram pēc idejām un iespējām – tas ir mūsu piedāvāto, apdarināto, kurpīšu kolekcijā.

Ja nu idejas ir, bet nav iespēju realizēt - uztaisīsim! Sašūsim, piešūsim, piezīmēsim – vārdu sakot, radīsim Tavas Īpašās! Konraktus meklē kontaktos vai Facebok Javer rapavi  https://www.facebook.com/JaverLV/

Kā kopt Javer kurpītes?

Mēs iesakām – mazgā tās veļas mašīnā!

Javer auduma apavi tiek šūti ar rociņām, precīzāk – ar šujmašīnu. Pēc sašūšanas nodoti ražotnē, kurā zolīte tiek rūpīgi piekausēta. Tas padara apavus viegli kopjamus – tos var mazgāt veļas mašīnā, saudzīgā režīmā. Pie kam, ja Jums ir vairāki Javer pārīši, vai varbūt esat vienojušies taisīt kurpīšu mazgāšanas ballīti kopā ar draugiem, droši to varat darīt - kurpītes savā starpā nesakrāsosies, varat mazgāt kopā dažādu krāsu kurpes.

Tikai atceraties – 30 grādi, saudzīgais režīms, krāsai draudzīgs mazgāšanas līdzeklis. Un protams, var mazgāt arī zem ūdens krāna, lietojot mazgāšanas līdzekli un saudzīgi ar birstīti mazgājot netīro vietu.

Kā tikt pie Javer kurpītēm?

Visērtāk nopirkt šeit, interneta veikalā

Iepazīsties ar noteikumiem - izvēlies savu izmēru un krāsu - aizpildi pasūtījuma lapu - apmaksā - saņem pēc izvēles Latvijas pastā vai Omnivas pakomātā. Lai lietotu SIA Maiga Zole reģistrācijas numurs  44103141451, juridiskā adrese I Dzintaru iela 1, Engures pag., Engure,  interneta veikalu vietnē www.javer.lv un/vai veiktu tajā pirkumus, PIRCĒJAM (fiziskai personai vai juridiskās personas pilnvarotajam pārstāvim) pirms pirkuma veikšanas jāiepazīstas Noteikumiem. Pēc pasūtījuma veikšanas un apmaksas saņemšanas līdz četru darba dienu laikā kurpītes tiks izsūtītas Jums.