Biežāk uzdotie jautājumi

J. Kā tiek ražotas ērtās Javer kurpītes?

A. JAVER auduma apavi tiek šūti ar rociņām, precīzāk – ar šujmašīnu. Pēc sašūšanas nodoti ražotnē, kurā zolīte tiek rūpīgi piekausēta. Tas padara apavus viegli kopjamus – tos var mazgāt veļas mašīnā, saudzīgā režīmā.

J. Vai JAVER apavi atbilst izmēriem?

A. Javer apavus vislabāk, protams, uzmērīt. Jāsaka, ka līdz 40 izmēram kurpītes parasti atbilst izmēram ( taču, ja plata pēdiņa, tad var gadīties, ka vajadzēs par izmēru lielākas kurpītes). Pēc 40 izmēra, lielākoties, vajag par izmēru lielākas kurpītes (taču, ja šaura pēdņa, tad var gadīties, ka nevajag lielākas). Vīriešiem parasti vajag par 1-2 izmēriem lielākas JAVER kurpes. Izmēru tabula (WWW>>>)

J. Kā mazgāt JAVER apavus?

A. Var mazgāt veļasmašīnā. Tikai atceraties – 30 grādi, saudzīgais režīms, krāsai draudzīgs mazgāšanas līdzeklis. Un, protams, var mazgāt arī zem ūdens krāna, lietojot mazgāšanas līdzekli un saudzīgi ar maigu birstīti mazgājot netīro vietu. Pie kam, ja Jums ir vairāki Javer pārīši, vai varbūt esat vienojušies taisīt kurpīšu mazgāšanas ballīti kopā ar draugiem droši to varat darīt - kurpītes savā starpā nesakrāsosies, varat mazgāt kopā dažādu krāsu kurpes.

J. Vai JAVER apavi pēc mazgāšanas saraujas?

A. Viss ir tieši tā, kā ar kokvilnas audumu - nu piemēram, džinsu biksēm. Izmazgā, izžāvē un audums mazliet tā kā sarāvies. Sākot valkāt ienēsājas atpakaļ. Tomēr dēļ šīs īpašības iesakam - ja ir dilemma pirkt brīvākas vai ciešākas JAVER kurpītes - pērc brīvākās!

J. Kā rīkoties, ja pasūtītie apavi neder un gribētos samainīt?

Atsūtiet informāciju uz javer@javer ko un uz ko vajadzētu samainīt, kā arī norādiet iepriekš veiktā pasūtījuma numuru un vārdu, uzvārdu.
​​​​​​​Jūs  atsūtīsiet kurpītes, kuras vēlaties apmainīt, savukārt mēs Jums tās, uz kurām vēlaties samainīt.
Sūtīšanas izdevumus sedzam uz pusēm - Jūs maksājat par tām, kuras izsūtat mums, mēs par tām, kuras izsūtam Jums.